Products
Haberler

2014’TE İHRACATIN YILDIZI MUSTAFA NEVZAT OLDU

Mustafa Nevzat, IMMIB tarafından düzenlenen ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin katılımıyla gerçekleştirilen ‘2014 İhracatın Yıldızları’ ödül töreninde, ilaç ve eczacılık ürünleri kategorisinde birincilik ödülü aldı.

MUSTAFA NEVZAT İLAÇ’A FELİS’TEN ‘EN İYİ KURUM KİMLİĞİ’ ÖDÜLÜ

Gerçekleştirdiği çalışmalar ile Türk ilaç endüstrisinin gelişiminde öncü rol üstlenen Mustafa Nevzat İlaç, başarılarına bir yenisini daha ekledi. MediaCat tarafından bu yıl dijital, yaratıcılık, medya ve PR kategorilerinde 9’ncusu gerçekleştirilen ‘Felis Ödülleri’nde Mustafa Nevzat İlaç, 90. yıl kutlamaları için oluşturulan kurumsal kimlik konseptiyle “En İyi Kurum Kimliği” kategorisinde birinci oldu.

14. MUSTAFA NEVZAT ECZACILIK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Türk ilaç endüstrisinin gelişiminde öncü rol üstlenen, insan sağlığının yanı sıra tüm faaliyetlerinde yenilikçi çalışmaları destekleyen Mustafa Nevzat İlaç’ın, 1989’dan bu yana her iki yılda bir verdiği “Eczacılık Ödülü” sahibini buldu.

MUSTAFA NEVZAT CPHI ISTANBUL'DA

Dünyanın lider fuar organizasyonu olan "CPhI Worldwide" portföyünün bir uzantısı olarak CPhI İstanbul, CPhI fuar takviminde 04-06 Haziran 2014 tarihleri arasında yerini almıştır.

14. Mustafa Nevzat Eczacılık Ödülü Başvuruları Başladı

Türk ilaç sektörünün öncü kuruluşlarından Mustafa Nevzat’ın, 1989 yılından bu yana her iki yılda bir verdiği “Eczacılık Ödülü” için başvurular başlamıştır. Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş.'nin kuruluşunun 90. yılı nedeniyle bu yıl ayrıca "90. Yıl Özel Ödülü" de verilecektir.

MUSTAFA NEVZAT 90 YILLIK YOLCULUĞUNU ÖZEL KONSERLERLE KUTLUYOR

Mustafa Nevzat, Türkiye Cumhuriyeti ile yaşıt olmanın gururunu "90. Yıl Konserleri" ile kutlamaya başladı. Genel sanat yönetmenliğini Murat Ali Aydın’ın yaptığı, Mustafa Nevzat’ın 90 yıllık yol hikayesini konu alan konserlerin ilki İstanbul ICC Harbiye Oditoryumu'nda gerçekleşti. Oğuzhan Balcı yönetiminde Dilek Türkan ve Cihan Okan'ın solistliğinde bu proje özelinde bir araya gelen İstanbul Senfoni Orkestrası davetlilere unutamayacakları bir gece yaşattı.

Mustafa Nevzat, BM KİS Üçüncü İlerleme Bildirimi Raporunu yayınladı.

Mustafa Nevzat, sürdürülebilir kalkınma ve yaşanabilir bir çevre oluşturulmasına destek vermek amacıyla imzaladığı BM Küresel İlkeler Sözleşmesi'ne yönelik üçüncü ilerleme bildirimini yayınladı.

Mustafa Nevzat, İSO Çevre Dostu Uygulama Ödülü'ne layık görüldü.

2007 yılından itibaren üretim sahalarında İSO14001 Çevre Yönetim Sistemi belgelerine sahip olan ve son yıllarda bu alanda gerçekleştirdiği çalışmalara 5 milyon dolardan fazla yatırım yapan Mustafa Nevzat İlaç Sanayii iki kategoride finalist olduğu 13'üncü İSO Çevre Ödül Töreni'nde, 'Çevre Dostu Uygulama' kategorisinde Birincilik Ödülü'ne layık görüldü.

Mustafa Nevzat, BM Küresel İlkeler Sözleşmesi (UN Global Compact) İkinci İlerleme Bildirimi Raporu’nu yayınladı.

Sağlık profesyonelleri, hastalar, tedarikçiler, devlet kurumları ve çalışanları da dahil olmak üzere tüm paydaşları ile etik kurallar çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren Mustafa Nevzat İlaç, İkinci İlerleme Bildirimi ile 4 ana başlık olan İnsan Hakları, Çalışan Hakları, Çevre ve Yolsuzluğun Önlenmesi konularındaki performansını ortaya koymuş ve kurumsal sorumluluğunu yerine getirmiştir.

13.MUSTAFA NEVZAT ECZACILIK ÖDÜLÜ SAHİBİNİ BULDU

Mustafa Nevzat İlaç'ın 1989 yılından bu yana iki yılda bir düzenlediği Mustafa Nevzat Eczacılık Ödülü töreni 28 Mayıs Pazartesi günü İstanbul Modern'de yapıldı. Ödülü, "Nanotüp İçeren İlaç Taşıyıcı Sistemler Üzerine Çalışmalar" başlıklı teziyle Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden Dr. Ecz. Sibel İlbasmış Tamer kazandı.

AMGEN, ÖNDE GELEN TÜRK İLAÇ ŞİRKETLERİNDEN MUSTAFA NEVZAT'I SATIN ALIYOR

ABD'li biyoteknoloji şirketi Amgen, bu satın alma ile Türkiye ve stratejik önem taşıyan bölge ülkelerinde büyümeyi hedefliyor.

Mustafa Nevzat İlaç, BM Küresel İlkeler Sözleşmesini (UN Global Compact) imzaladı

Mustafa Nevzat İlaç, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesini imzalayarak, sözleşmenin kapsadığı 10 evrensel ilkeye destek verdiğini ve ilkeleri temel uygulamaları arasına alacağını taahhüt etmiştir.

Mustafa Nevzat Türkiye'den ABD'ye İlk Kanser İlacını Gönderdi

Türkiye'de FDA onayını alarak ABD'ye bitmiş ürün ihracatı yapan ilk Türk ilaç firması olan Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş, ABD'ye kanser ilacı ihracına başladı.

Mustafa Nevzat İlaç'a "Altın Havan" Ödülü

Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş., Eczacı dergisi tarafından düzenlenen "İlaç ve Eczacılık Sektörü Altın Havan Ödülleri"nde, "Ar - Ge ve Bilim Ödülü" kategorisinde Altın Havan'ın sahibi oldu.

Prof. Mustafa Nevzat Pısak Konferans Salonu Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nde Açıldı

26 Mayıs 2010, İstanbul; Türk ilaç sektörünün öncü kuruluşlarından Mustafa Nevzat İlaç, eğitim konusunda topluma katkı sağlamaya devam ediyor.

Kocaeli Sanayii Odası'ndan Mustafa Nevzat İlaç'a "Çevre Geliştirme" Ödülü

Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş.'nin Şekerpınar Hammadde Üretim Tesisleri, Kocaeli Sanayii Odası'nın 1995 yılından beri verdiği "Kocaeli Sanayii Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri" yarışmasında "Çevre Geliştirme Ödülü"nün sahibi oldu.

Mustafa Nevzat İş Güvenliğinde Çıtayı Yükseltti

Türk ilaç sektörünün öncü kuruluşlarından Mustafa Nevzat, OHSAS 18001 İş Sağlığı Güvenliği sertifikasının sahibi oldu.

Mustafa Nevzat'a Üretimde TSE 14001 Belgesi

Türk ilaç endüstrisinin en köklü ve öncü kuruluşlarından Mustafa Nevzat yeni bir başarıya imza atarak ilaç aktif hammaddesi üretiminde TSE ISO 14001 Standardı kapsamında Çevre Yönetim Sistemi Belgesi almaya hak kazandı.

Mustafa Nevzat'a İngiltere Sağlık Bakanlığı'ndan Sertifika

Mustafa Nevzat'ın üretim standartları ABD'den sonra İngiltere'den de onay aldı. Türk ilaç sektörünün öncü kuruluşu Mustafa Nevzat'ın üretim standartları, ...

İlaç Sektörünün Öncü Kuruluşu Mustafa Nevzat İlaç'tan Genç Fotoğrafçılara Destek

Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş. ‘iğne deliği' tekniği ile gerçekleştirilen çalışmalardan oluşan "İğne Deliği Fotoğrafları" sergisinin ana sponsoru oldu.

Mustafa Nevzat, Dragon Boat İstanbul 2008 Festivali'nde Rüzgar Gibi Esti...

Dragon Boat İstanbul 2008 Festivali'ne katılan Mustafa Nevzat takımımız 46 kurum arasından 4. olarak finalleri başarıyla tamamladı.

2008 Mustafa Nevzat Eczacılık Ödülü Sahibini Buldu

İlaç sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş.'nin 1988'den bu yana iki yılda bir verdiği Mustafa Nevzat Eczacılık Ödülü'nü...

Mustafa Nevzat'a ISO 14001 Belgesi

Türk ilaç sektörünün öncü kuruluşlarından Mustafa Nevzat'ın Yenibosna'daki üretim tesisleri, tüm dünyada kabul gören ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri belgesini aldı.

Mustafa Nevzat ABD'ye İlk İlaç Sevkiyatını Törenle Yaptı

Mustafa Nevzat, ABD'ye ilk mamul ürün sevkıyatını törenle gerçekleştirdi. Türk ilaç sektörü için de bir ilk olan sevkıyat...

Mustafa Nevzat'a İnteraktif Alanda 2 Uluslararası Ödül

Saygın interaktif medya ödülleri arasında yer alan Horizon Interactive Awards'da Mustafa Nevzat biri gümüş biri bronz olmak üzere iki ödüle layık görüldü.

Mustafa Nevzat FDA Onayı Alan ve ABD'ye İhracat Yapan İlk Türk İlaç Firması

Dünyada ilaç üretim standartlarını belirleyen Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu (FDA) Mustafa Nevzat'ın üretim standartlarını onayladı.

Mustafa Nevzat Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Cengiz Sezen'e Almanya'dan Liyakat Nişanı

Almanya Federal Cumhuriyeti, Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A. Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Cengiz Sezen'e liyakat nişanı verdi.

Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş., PAR Pharmaceutical Companies, Inc. USA ile Stratejik Ortaklık Anlaşması İmzaladı

Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş. (MN Pharmaceuticals) ve New Jersey- ABD'de yerleşik PAR Pharmaceutical Companies, Inc. / USA ile 10'u aşkın jenerik enjektabl ürünün ABD'de satış, pazarlama ve dağıtımı için anlaşma imzaladılar.

Yeni telefon numaralarımız

Şirketimiz, kullanılmakta olan 0212 274 81 50 (5 Hat) numaralı santral telefonumuza ilave olarak 0212 337 38 00 numaralı telefonumuzda ve 0212 275 79 56 numaralı faksımıza ilave olarak 0212 337 38 01 numaralı faksımızda hizmet vermeye devam edecektir.

Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş. Alman sağlık otoriteleri tarafından GMP denetiminden geçti.

Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.'nin, bu denetim sonucunda Avrupa Birliği GMP standartlarına uygun üretim yaptığı onaylandı.

Web Sitemize Uluslararası Ödül

ABD bazlı Web Marketing Association tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen uluslararası "WebAwards 2004" yarışmasında www.mn.com.tr web sitesi "Outstanding Web Site" derecesi ile ödüllendirildi.

5-8 Eylül, 2004 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilecek olan 4. Balkan İmmünoloji Kongresine Mustafa Nevzat İmuneks standı ile katılıyor.

www.bagisiklik.com web sitesi ve beta-glukan ile ilgili ayrıntılı bilgiye bu standdan ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin İmmünoloji hakkındaki ilk web portal'ı www.Bagisiklik.com yayında

Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş., bağışıklık sistemini destekleyici ürünü "İmuneks"i (Beta-Glukan) pazara çıkarmasının ardından şimdi de Türkiye'nin İmmünoloji hakkındaki ilk sağlık portalını yayına sundu.

Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş., Türk Kalp Damar Cerrahisi Derneği'nin aylık bilimsel toplantılarına ev sahipliği yapıyor.

Türk Kalp Damar Cerrahisi Derneği'nin aylık bilimsel toplantısı, Göğüs Kalp Damar Anestezi ve Yoğun Bakım Derneği'nin katılımı ile, 13 Mayıs'ta Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş.'nin konferans salonunda gerçekleşmiştir.