İnsan Kaynakları Yönetimi

Genç Yetenekleri Amgeneration ile Geleceğe Hazırlıyor!

Dünyanın önde gelen biyoteknoloji şirketlerinden Amgen, Türkiye’deki yeni mezunlara özel bir genç yetenek programı başlattı. “Bilime ve Hayal Gücüne İnananların Jenerasyonu” sloganıyla yola çıkan Amgeneration, yeni mezunlara jenerasyon etiketleriyle sınırlanmadıkları özgür, keyifli, gelişim dolu bir kariyer programı vaat ediyor. İçinde rotasyon, global etkileşim ve sosyal sorumluluk projelerinin de yer aldığı programın detayları Amgen Türkiye sosyal medya hesaplarında.

100'den fazla ülkede 20 binin üzerinde çalışanıyla 1980'den beri yeni tedaviler keşfeden, geliştiren ve bunları tıbbın hizmetine sunan bir biyoteknoloji şirketi olan Amgen, 2012 yılından beri var olduğu Türkiye pazarında, genç yetenekler için önemli fırsatlar sunuyor. Amgeneration adı verilen genç yetenek programı, hem Amgen’de hem de yine aynı çatı altındaki jenerik ilaç üreticisi ve Türkiye’nin ilk biyobenzer üreticilerinden olan Gensenta‘daki programları kapsıyor. Toplam beş farklı programdan oluşan Amgeneration’da farklı ilgi alanı, akademik geçmiş ve yetkinlikteki gençler için kariyer yolları bulunuyor. Trainee, Science Services, Enabling Functions, Technical Operations, Commercial adlı bu programlar ilaç dünyasına adım atmak isteyenler için uzmanlık alanlarına uygun olarak ayrılmış durumda.

Şu anda “Technical Operations Graduate” ve “Commercial Graduate” programlarına başvurmak isteyen genç yetenekler, aşağıdaki linklerden başvurabilirler:

Sorularınız için buraya tıklayabilirsiniz.