Products
Beta- Laktam Üretim Üniteleri I ve II

Üretim Ünitesi I


Penisilin Grubu Beta- laktam Ürünler

Penisilin Grubu Beta-laktam Ürünleri Üretim Ünitesi I, 1984'te kurulmuş olup penisilin grubu beta-laktam antibiyotikleri içeren mamul ilaçları üretmektedir.

Üretim Ünitesi I, Kasım 2006'da FDA tarafından denetlenmiş ve FDA onayından geçmiştir. 2007 yılında İngiliz Yönetim Sistemleri Kuruluşu BSI tarafından onaylanmış ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri kapsamında sertifika almıştır. Nisan 2009'da İngiliz Yönetim Sistemleri Kuruluşu BSI tarafından onaylanarak OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası sahibi olmuştur. 2004 ve 2007 yıllarından sonra, Mayıs 2009'da Alman Sağlık Otoritesi tarafından teftiş edilerek 3. kez onaylanmış ve EU-GMP Sertifikası verilmiştir.

Bu tesiste enjektabl steril toz, kuru toz süspansiyon, tablet, film tablet ve sert jelatin kapsül gibi farmasötik dozaj şekillerinin üretimi gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca steril filtrasyonla ve liyofilizasyonla hammadde sterilizasyonu yapılmaktadır.

Üretim Ünitesi II


Sefalosporin Grubu Beta- laktam Ürünler

Sefalosporin Grubu Beta-laktam Ürünleri Üretim Ünitesi II, 1996'da kurulmuş olup sefalosporin grubu beta-laktam antibiyotikleri içeren mamul ilaçları üretmektedir.

2007 yılında İngiliz Yönetim Sistemleri Kuruluşu BSI tarafından onaylanmış ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri kapsamında sertifika almıştır. Nisan 2009'da İngiliz Yönetim Sistemleri Kuruluşu BSI tarafından onaylanarak OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası sahibi olmuştur.

Bu tesiste enjektabl steril toz, kuru toz süspansiyon, tablet, film tablet ve sert jelatin kapsül gibi farmasötik dozaj şekillerinin üretimi gerçekleştirilmektedir.