Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş.

Mustafa Nevzat Portal Projesi, SAP Kalite Ödülleri Yeni İş Uygulamaları alanında Bronz Madalya Kazandı

Her yıl SAP Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde düzenlenen ve bu yıl ilk defa Türkiye' nin de dahil olduğu SAP Kalite Ödülleri’ne, “Portal Projesi” ile katılan Mustafa Nevzat, Bronz Madalya ile ödüllendirildi.

Proje ekibinin büyük bir mutlulukla karşıladığı haber MN Portal’de tüm Mustafa Nevzat çalışanları ile paylaşıldı.

Portal Projesi’nin detayları Eylül ayında yapılan SAP forumda gerçekleştirilen “Başarı Hikayesi” sunumu ve SAP aylık bülten içerisinde de ekli duyuru ile tüm Türkiye ile paylaşıldı.

''Mustafa Nevzat SAP Netweaver Projesi ile temel hedefimiz öncelikle zaman ve kaynak tasarrufunu sağlamak ve süreçleri sadeleştirerek daha yönetilebilir hale getirmekti. Sürekli artan rekabet ortamında hem iş süreçlerimizi hem kurumsal iletişimizi daha esnek ve şeffaf hale getirerek güçlendirmemiz ve hız kazandırmamız da en önemli ihtiyaçlarımız arasındaydı. Proje başlangıcında henüz “ramp-up” aşamasında olan SAP Netweaver, BTC’nin danışmanlığıyla 3 ay gibi kısa bir sürede Mustafa Nevzat’ta başarıyla devreye alındı.

SAP Netweaver 7.3 Projesi ile Mustafa Nevzat çalışanları Portal ile şirket içinde ve dışında günlük işlerini yürütürken ihtiyaç duydukları uygulamalara, servislere ve ilaç sektörüne özgü bilgilere artık daha etkin ve kolay biçimde erişim imkanına kavuşmuşmanın yanında SAP Netweaver BPM ile yeniden modellenen iş akışları ile süreçlerini yönetme ve izleme imkanına kavuştu. SAP Netweaver Projesini başarılı kılan faktörler, iyi bir ürün seçimi yaparak deneyimli bir danışmanlık firması ve proje ekibi ile çalışılmasıdır.''


Pencereyi Kapat